Ut(fordring) i Friluft! – Kosedyr

Søndag kveld er helgestart for en restaurantansatt, og dermed endelig tid til å ta fatt på ukens utfordring. Og oppgaveordet denne gang er:.. 

KOSEDYR!

 

Klikk her for forrige ukesutfordring

Her i huset er det et latterlig høyt forbruk av kosedyr. De kjøpes jo inn til Leah, og som det fremgår av bildet over, er hennes ‘kos’ i overkant voldsom, om en kan si det sånn. Når sant skal sies, foregår det en reinspiket tøydyrmassakre her!

Favoritten hennes er ‘Gakka’, og her ser vi henne i det hun bærer ‘Gakka VIII’ hjem fra butikken. Når sant skal sies, er ‘Gakka’ av en helt elendig kvalitet, da jeg mener en hundeleke faktisk bør tåle at en hund leker med den. Men den kvakker nå iallefall i utgangspunktet, hvilket Leah syntes er hinsides morsomt, så da lever vi godt med at det blir relativt hyppige fornyelser.

Å ha kosedyr selv har blitt et mission impossible med ‘The pels’ angels’ i hus, men når det er sagt, er det jo disse som er verdens beste kosedyr!

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg